Inne

AKTUALNOŚCI:

Rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Wymarzone Święta”

Utworzono dnia 19.12.2022

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Długosza przy ul. Parkowej 1 w Sandomierzu, w piątkowe popołudnie (16 grudnia 2022 roku) nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literackiego pod tytułem „Wymarzone Święta”.

czytaj dalej na temat: Rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Wymarzone Święta”

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy list miłosny

Utworzono dnia 15.02.2022

Walentynki - Święto Zakochanych. Chociaż importowane z Zachodu, na dobre zadomowiło się w Polsce. Dla wielu Walentynki są objawem postępującej komercjalizacji polskiej kultury, dla innych - po prostu kolejną okazją, by spędzić miłe chwile z ukochaną osobą i okazją do wyznania uczucia. Miłość można wyrazić na wiele sposobów. Szczególnym z nich jest pisanie listów miłosnych.

czytaj dalej na temat: Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy list miłosny

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy list do Św. Mikołaja

Utworzono dnia 21.12.2021

Miejska Biblioteka Publiczna w Sandomierzu wraz z Urzędem Miejskim zorganizowała konkurs na najpiękniejszy list do Św. Mikołaja. Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że Święty bardzo się wzruszył czytając każdą z 71 prac.

czytaj dalej na temat: Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy list do Św. Mikołaja

Sandomierzanin Roku 2017

Utworzono dnia 18.12.2017

Serdecznie zapraszamy  do udziału w wyborach "Sandomierzanina Roku 2017". Czekamy na zgłoszenia kandydatur. Wypełnione karty (dostępne w  załączniku)  można wysłać pocztą elektroniczną na adres mbp.sandomierz@poczta.onet.pl  lub przynieść do siedziby Biblioteki przy ul. Parkowej 1. 

czytaj dalej na temat: Sandomierzanin Roku 2017

Konkurs o Janie Długoszu

Utworzono dnia 18.05.2015

14 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sandomierzu konkurs poświęcony postaci Jana Długosza i jego związkom z Sandomierzem...

czytaj dalej na temat: Konkurs o Janie Długoszu

Wyszukaj w katalogu on-line

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny