SPOTKANIA AUTORSKIE

AKTUALNOŚCI:

Spotkanie autorskie z Wiesławą Karczewską-Grabias

Utworzono dnia 16.05.2023

Z inicjatywy Klubu Miłośników Sandomierza oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sandomierzu 12 maja 20232 r. odbyło się spotkanie autorskie z Wiesławą Karczewską -Grabias, „naszą” pisarką, poetką, na stałe mieszkającą w Lublinie.

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie z Wiesławą Karczewską-Grabias

Spotkanie autorskie z Anną Ziobro

Utworzono dnia 15.05.2023

W czwartkowy wieczór 11 maja 2023 r. gościliśmy w naszej sandomierskiej książnicy Annę Ziobro, pochodzącą z Rzeszowa pisarkę, tłumaczkę i korektorkę.

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie z Anną Ziobro

Spotkanie autorskie z Danutą Paszkowską

Utworzono dnia 20.04.2023

„Rozmowy o historii i poezji z Sandomierzem w tle” pod takim tytułem odbyło się 18 kwietnia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sandomierzu spotkanie z dr Danutą Paszkowską. Połączone ono było z promocją Numeru Specjalnego czasopisma „Sandomierzanin” zawierającego teksty jej autorstwa wydawane w popularnym dwumiesięczniku na przestrzeni dwudziestu już lat.

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie z Danutą Paszkowską

Spotkanie autorskie z Maciejem Płazą

Utworzono dnia 06.04.2023

Miejska Biblioteka Publiczna w Sandomierzu w środowy wieczór 5 kwietnia 2023 roku gościła na spotkaniu autorskim wybitnego prozaika i tłumacza literatury anglojęzycznej – Macieja Płazę. Pisarz od lat mieszkający w Poznaniu nie zapomina o rodzinnym mieście.

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie z Maciejem Płazą

Spotkanie autorskie z Robertem Piwko

Utworzono dnia 06.04.2023

Przywracanie pamięci - taki cel przyświecał dr Robertowi Piwce z kieleckiego oddziału IPN, podczas pracy nad pisaniem książki poświęconej ostatniemu szefowi wywiadu Obwodu AK Sandomierz Raoulowi Sergiuszowi Madele.

 

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie z Robertem Piwko

Spotkanie autorskie z Michałem Śmielakiem

Utworzono dnia 18.11.2022

W czwartkowe popołudnie, 17 listopada 2022 r., sala konferencyjna Miejskiej Biblioteki wypełniła się fanami kryminałów, a to za sprawą naszego gościa Michała Śmielaka, autora który na temat zbrodni, winy i kary może mówić w błyskotliwy sposób godzinami.

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie z Michałem Śmielakiem

Wyszukaj w katalogu on-line

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny